Budapest sok épületét csodáltuk már meg az évek óta rendszeres útjainkon, sétáinkon. Most Nagypál Szilvia bemutatójának első részében a város szecessziós épületeinek és építészeinek egész sorát láttatta velünk. Kevésbé ismertekkel, és megannyi új építészeti elemmel, részlettel ismertetett meg bennünket, ami kiegészítette eddigi szecessziós tudásunkat.
A következő alkalommal folytatja az építészek szép, érdekes, újszerű szecessziós épületeinek bemutatását.
Nagy érdeklődéssel várjuk!


A felvételeket Magyar Józsefné készítette.